Taniec towarzyski – ulubione zajęcie par!

Chociaż dwie osoby są w związku, wcale nie znaczy, że muszą mieć te same zainteresowania. Właściwie często zdarzają się sytuacje, gdy ona i on lubią spędzać wolny czas w zupełnie inny sposób. Mimo to, dobrze jest znaleźć przynajmniej jedno zajęcie, którym można cieszyć się we dwójkę. Pytanie tylko – jakie? Dziewczyna prędzej zaprosi na lekcje aerobiku przyjaciółkę niż chłopaka. Natomiast facet raczej nie zabierze partnerki do siłowni, którą regularnie odwiedza z kolegami. Co zatem wybrać?

Nie bez powodu ogromnym powodzeniem zarówno wśród pań jak i panów cieszy się taniec towarzyski. To idealne rozwiązanie dla par pragnących spędzić ze sobą czas. Piękne jest to, że można się na niego zapisać dosłownie w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej. Taniec towarzyski przyniesie radość zarówno małżeństwu z długim stażem, jak i osobom, które dopiero się poznają i chciałyby bliżej się poznać. Ponadto, wspomniane hobby jest o wiele zdrowsze niż wspólne oglądanie telewizji – według jednego z przeliczników, jedna godzina zabawy na parkiecie oznacza dla nas utratę ponad czterystu kalorii! Brzmi kusząco, prawda?

Zdrowy, ciekawy, idealny niemal dla każdego – czego chcieć więcej? Miłości! Bo trzeba podkreślić, że taniec towarzyski to bardzo romantyczny sport. Można spokojnie założyć, że co druga kobieta marzy o tym, by przynajmniej raz w życiu dać się poprowadzić partnerowi w rytmach poważnego walca bądź seksownej rumby. A jeśli szykujemy się do wesela – własnego lub cudzego – tym bardziej powinniśmy spróbować tańca towarzyskiego! W końcu swobodne poruszanie się po parkiecie jest równie ważne co piękny ubiór.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *