Dlaczego warto drukować firmowe notesy?

Większe firmy, które posiadają rozpoznawalne logo i cieszą się popularnością, coraz częściej decydują się na wydruk materiałów reklamowych. Wśród nich znajdują się kalendarze, teczki firmowe, czy podkłady na biurko. Popularny jest również druk notesów z firmowym logo, które można wykorzystać później na wiele sposobów. Takie notesy nie są dużą inwestycją, ponieważ wystarczy jedynie grafika z własnym logo oraz wybór odpowiedniego papieru i rodzaju jego łączenia. Oczywiście, można też zdecydować się na piękne notesy w skórzanej oprawie, w zależności od potrzeb.

Jak można wykorzystać firmowe notesy?

Druk notesów z własnym logo warto poprzedzić odpowiednimi wyliczeniami, aby wiedzieć, jakie ilości będą potrzebne. Jak wykorzystuje się takie notesy?

  • Pracownicy biurowi korzystają z nich podczas swojej codziennej pracy.
  • Notesy można wręczać klientom i kontrahentom, jako miły upominek.
  • Notesy w twardej oprawie służą często kadrze kierowniczej, która robi w nich notatki.

Najlepiej zamówić większą ilość notesów firmowych, ponieważ często w okresie świątecznym służą one jako niewielkie, firmowe upominki.

Jakie inne firmowe gadżety również się sprawdzają?

Druk notesów to tylko jedna z propozycji. Dzisiaj firmy coraz częściej zamawiają takie gadżety o potencjale reklamowym z własnym logo. Najczęściej są to długopisy, z uwagi na niskie koszty. Poza tym, chętnie zamawiane są również kubki, kalendarze i torby prezentowe. Do takiej papierowej torby można zapakować inne gadżety wraz ze słodkościami lub butelką wina i wręczyć w każdej sytuacji.

Może Ci się również spodoba