Szkoła tańca – o nas


Szkoła Tańca Salsopolis (Salsopolis Group) jest innowacyjnym projektem autorstwa Jacka Perduty, łączącym szkoły tańca oraz instruktorów z różnych miast na terenie Polski. W swojej ofercie posiadamy wachlarz usług warsztatowo-szkoleniowych, podczas których nauczymy salsy kubańskiej czy bachaty zarówno początkujących, jak i zaawansowanych; udzielimy lekcji tym, dla których taniec to hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu, oraz tym, którzy przygotowują się do profesjonalnych turniejów tanecznych.

Działalność Salsopolis Group wychodzi na przeciw ludziom otwartym, pełnym pasji i energii, tworząc możliwości rozwoju wykraczające poza standardowe ramy nauki tańca. Nasza szkoła aktywnie działa w środowisku tanecznym, nie tylko w ramach prowadzonych regularnie kursów, ale przede wszystkim poprzez organizację cyklicznych warsztatów, imprez oraz wyjazdów integracyjnych. Salsopolis Group ma także na swoim koncie organizację tanecznych eventów na dużą skalę, takich jak „Salsa Marathon” w 2009 roku, „Rueda Record” w roku 2011 (pobicie rekordu w najdłużej tańczonej Ruedzie de Casino) oraz Bachata Lovers Festival Winter Edition – największego festiwalu tanecznego na południu Polski.

Salsopolis Group łączy różne szkoły i style salsy. Instruktorzy prowadzący kursy tańca to osoby od lat związane z tańcem, które z radością dzielą się swoją pasją. Obecnie zajęcia prowadzimy w następujących miejscach:

Klub Garage ul. Dąbrówki 10
Klub Arkady ul. Bogucicka 14a
Sudio B-fit ul. Dąbrówki 10
Klub Pinacolada al. Korfantego 9
Kloster Pub ul. Edukacji 15
Studio Impact ul. 1 maja, 40b
Pin Up, CH. Agora Pl. Kościuszki
img-
img-
img-
img-
img-