Makijaż permanentny ust – jakiego efektu się spodziewać?

W związki z tym, że makijaż permanentny ust zaczął przybierać na popularności – postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o tej procedurze. Oto kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć, jeśli zdecydujesz się wejść do świata makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny ust: podstaw

Ta procedura ma na celu podkreślenie ust, a nie dodanie im objętości. Jednak w związku z tym, że w ramach części procesu używa się pigment tuż przy krawędzi warg, usta mogą wyglądać na nieco pełniejsze. Chodzi o iluzję. Profesjonalny technik robi zarys na krawędzi wargi, ale również przyciemniam kolor w środku ust, wykonując okrężny ruch, aby nadać im bardziej naturalnego wyglądu. Równocześnie dobrze jest pozostawić wewnętrzną część wargi bez koloru.

Więcej dowiesz się na https://www.longline.pl/.

Czy makijaż permanentny ust będzie wyglądać naturalnie?

Możliwe jest uzyskanie koloru zbliżonego do naturalnego koloru warg – ale to oznacza, że ​​nie będzie trwał tak długo, jak się tego oczekuje. Im bardziej naturalny jest kolor, tym częstsze są jego zmiany koloru. Zatem, jeśli ktoś przyjdzie i powie: podoba mi się mój kolor ust, chcę tylko, aby nieco go poprawić – prawdopodobnie ta sama osoba będzie musiała przychodzić raz w roku na poprawki, aby odświeżyć ten kolor. Dlatego sugeruje się pigmentowanie ust kolorem o jeden bądź dwa tony ciemniejszym – dla uzyskania optymalnego efektu.